Naszą misją jest nauczanie w sposób jakościowy, praktyczny, a przede wszystkim w przyjaznej atmosferze. Nauka ma być przyjemnością, a nie przymusem. Osoby dorosłe uczą się dla siebie, aby pogłębić swoją wiedzę oraz zdobyć nowe kwalifikacje. Uśmiech, radość, pozytywna energia zawsze sprzyja procesowi edukacji, a kto ją tworzy?

Nasi słuchacze, nasza kadra, która jest nastawiona na dzielenie się wiedzą w sposób efektywny oraz przyjazny, sekretariat, dyrektor – cały nasz zespół wspaniałych ludzi o bogatym sercu i pełnej wrażliwości.
Często pytacie jak to się zaczęło, że powstała lokalna szkoła policealna EDU-Scholaris w Kwidzynie ?

Jak wiecie, od 2013 roku na co dzień zajmuję się szkolnictwem, kształceniem zawodowym, umożliwiam zdobywanie uprawnień oraz różnych dodatkowych kwalifikacji. Podczas szkoleń, kursów miałam ostatnio wiele zapytań właśnie od Was – Słuchaczy – Pani Aniu dlaczego Pani nie założy szkoły? Jest takie zapotrzebowanie na niektóre kierunki? np. terapeuta zajęciowy, opiekun medyczny oraz inne… Tworzy Pani taką jakość na kursach, może warto, jesteśmy już chętni…

I tak się zaczęło. TO DZIĘKI WAM moi kochani Słuchacze i Kursanci JEST NOWA LOKALNA PUBLICZNA SZKOŁA POLICEALNA EDU-SCHOLARIS W KWIDZYNIE! Gwarantuję, że będę dbała o jakość nauczania oraz Wasze samopoczucie. Tymczasem zapraszam serdecznie do nauki, bo przecież wybierając odpowiedni kierunek możesz zmienić bardzo wiele w swoim życiu. Praca z satysfakcją to przyjemne życie.

Anna Wiechowska

Założyciel Szkoły

Absolwentka Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Komunikatywna, skrupulatna, sumienna o dobrych zdolnościach organizacyjnych.

mgr inż. Anna Murawska

Dyrektor Szkoły

Absolwentka Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie (Ekonomia – specjalność Human Resources). Studentka Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie (Zarządzanie w oświacie oraz przygotowanie pedagogiczne). Posiada doświadczenie zawodowe i odpowiednie kwalifikacje. 

Podczas szkoleń zdobyła następujące umiejętności/specjalizacje: 

Komunikatywna, skrupulatna, sumienna o dobrych zdolnościach organizacyjnych.

Sandra Wojciechowska

Asystent Dyrektora Szkoły

Telefon

606 342 197

Przedstawiamy Państwu naszą wspaniałą kadrę dydaktyczną:

SPrawdź kierunki

Zostań słuchaczem